Biuro Usług Podatkowych "TAX"

 

Biuro usług podatkowych "TAX" jest firmą działającą na Wrocławskim ryku usług finansowo księgowych od 1995 roku. Stawiamy sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach.

 

Profesjonalnie reprezentujemy naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych, zarządzamy kadrami oraz doradzamy w sprawach podatkowych.  

 

O jakości naszych usług świadczą: wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w tej dziedzinie takich jak licencjonowane oprogramowanie księgowe czy sposób kontaktu z klientami poprzez media elektroniczne.  

 

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje wszystkie prace związane z obsługa kadrowo pałacową oraz podatkową firm. Ceny naszych usług  negocjujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu i zakres prac dodatkowych.

 

Możecie Państwo powierzyć nam formalności związane z założeniem , prowadzeniem lub likwidacja każdego rodzaju działalności gospodarczej. Cechujemy się solidnością zaangażowaniem i nowoczesnością. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego klienta.